İzmir Rent A Car

İzmir Rent A Car

Efes,Agora,Çeşme gibi tarihi ve kültürel zenginlikleri olan izmir'in nadide bölgelerini Akbay izmir rent a car'ın sıfır araçlarıyla gerçekleştirebilir, izmir oto kiralama şirketinden aldığınız hizmet ile,turistik olarak gerçekleştireceğiniz gezilerinizde, her 15 bin km de değişen araçlarıyla, rahat bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

 

İzmir, Türkiyeden ve dünyanın her köşesinden gelen yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettikleri şehirlerden biridir. Ülkemizin gelişen ekonomisi ile, İzmir'e gelen tüm yerli ve yabancı turistlerin tatil zamanlarında daha seyahat rahat etmek için araç kiralama ya da rent a car hizmetlerinden yararlanmaya başlamışlardır. Akbay izmir rent a car olarak hem İzmir hem de Ege Bölgesinde rahat ve güvenli bir seyahat geçirmeniz için imdada yetişmektedir. Araçlarımızda seçenek olarak sunduğumuz navigasyon ile varış yerinize kolaybir şekilde ulaşabilirsiniz. Diğer bir seçenek olan Tam Kaza Sigortası ile de gideceğiniz yere güven içinde varabilirsiniz. Ayrıca çocuklu aileler için bebek koltuğu seçeneğimiz de bulunmaktadır.

 

Akbay izmir rent a car fiyatları diğer şirketlere nazaran %15 indirimli olup, teslimat personeli, müşteri temsilcisi ve teknik ekibiyle kurumsal alanda öncü rent a car şirketinden, tekrar hizmet alarak vazgeçilmez bir deneyim yaşayacaksınız.

 

Kiralık araçları genel olarak her gurupda mevcut olup, hizmet standardı üst seviyede sunan, müşteri memnuniyeti ilkesi ile, rakipsiz araba kiralama şirketinden gerçekleştireceğiniz tüm izmir rent a car ihtiyaçlarınızda, web sayfamızda bulunan kampanyalardan yararlanarak, hem indirimli hem de kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

Binek araçların yanında mercedes vito ve diğer oto kiralama model seçeneklerinden de yararlanabileceğiniz şirket, izmir oto kiralama fiyatlarında, mükemmel avantajlar sunmaktadır.

 

İzmir, 8500 yıldır yaşayan ve yaşanan şehir

 

İzmir, en çok da Ege’nin incisi olarak da bilinen, masmavi denizi ve birbirinden güzel plajları ile kendisine hayran bırakan harika şehir. Tarihi kentleriyle de yılın her dönemi ilgi çekmektedir. Çağdaş, güleryüzlü, sıcakkanlı ve dinamik insanlarıyla İzmir hiç de yabancılık hissetmeyeceğiniz bir yer. Kendine özgü mimarisi ve atmosferiyle İzmir çevresinde gezilecek yerler arasında yer alan Çeşme, Alaçatı, Foça, Bergama, Seferihisar ve Selçuk görülmesi gereken yerlerin sadece birkaçı ve çoğunlukla İzmir’in ilçelerini kapsıyor. İzmir’de tatil ve kültür merkezlerine sadece 1 saatlik mesafedesiniz.Düşünün Akbay izmir rent a car ile kiralayacağınız bir araç ile bütün İzmir çok yakınınızda.